Portal motoryzacyjny auto-news.pl

Kolejny DS

ns 2010-02-16 08:29:05 | Kategoria: Nowości motoryzacyjne
Kolejny DS - Nowości motoryzacyjne

Tymczasem w przyszłym miesiącu na stoisku Citroena w Genewie będzie można zobaczyć model DS High Rider. Samochód konstrukcyjnie jest spokrewniony z nowym Citroenem C4, który również ma zostać zaprezentowany w tym roku. DS High Rider o wymiarach: dł. 4,26 m/szer. 1,82 m/wys. 1,48 m, otrzymał układ hybrydowy. Przednia oś napędzana jest przez jednostkę wysokoprężną, a tylna przez silnik elektryczny.

Przypomnijmy, że „nową erę” serii DS zapoczątkował Citroen DS3, wykorzystujący rozwiązania modelu C3, natomiast po DS4 ma się pojawić także większy DS5. W planach podobno jest jeszcze najmniejszy model - DS2, który mógłby bazować na projekcie Revolte. Pojazd ten był prezentowany podczas wystawy Frankfurt 2009.

Sprzedaż Citroena DS4 rozpocznie się na początku przyszłego roku.źródło: Citroen

Dodaj do: Dodaj na facebook.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do kciuk.pl Dodaj na sledzik.pl Dodaj na blip.pl Dodaj na flaker.pl

Rekomendowani dealerzy w Twoim Regionie

Katalog firm motoryzacyjnych
Dreszer wraca na Nurburgring
Maciej Dreszer za kierownicą Toyoty GT86 startuje w kolejnej eliminacji wyścigów VLN Endurance Champioship - 56. ADAC ACAS H&R-Cup. 
Peugeot 307 (2001–2008)
Peugeot 307 to samochód o bardzo ciekawej stylistyce. Jednak jak wiadomo ładna sylwetka to nie jedyny aspekt, który należy brać pod uwagę przy zakupie samochodu używanego.
Lancia Delta 1.9 TwinTurbo MultiJet – W stylu MOMO
Najbardziej stylowy model na rynku z dodatkami słynnej firmy projektowej.
Opel GT – sam się wyłączy?
General Motors Poland Sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Opel GT RM 2007, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Newsletter
BMW M235i Racing
 
O nas | Napisz do nas | Redakcja | Reklama | Partnerzy | Mapa serwisu | RSS auto-news.pl
Z szuflady Wiesława Mrówczyńskiego
Mój pierwszy
Auta nowe
Auta używane
Testy aut
Porady
Auto filmy
HomeTrendy
Magazyn MotoTrendy
Copyright © 2014 auto-news.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Versso