Portal motoryzacyjny auto-news.pl

Największy salon Volvo w Polsce

ns 2012-04-06 13:47:41 | Kategoria: Nowości motoryzacyjne
Największy salon Volvo w Polsce - Nowości motoryzacyjne

Nowy salon wyróżnia się nowoczesnością na tle okolicznych obiektów. Euroservice Al. Jerozolimskie jest nie tylko największym salonem Volvo, ale również najwyższym – w sumie wszystkie jego części obejmują 3 kondygnacje. Na jednym z pięter została zaprezentowana cała gama modelowa Volvo – 11 samochodów, które są dobrze widoczne z zewnątrz salonu. Na pozostałych poziomach znajduje się strefa relaksu, obsługa serwisowa oraz część biurowa. Do dyspozycji gości zostało także przygotowanych 100 miejsc parkingowych przed salonem.

Oprócz działu sprzedaży, w salonie będzie się znajdował jeden z największych serwisów Volvo z dwudziestoma stanowiskami obsługi. Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga mają zagwarantować wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nowy obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Warszawy, co dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność, zaś zmodernizowany węzeł Łopuszańska-Jerozolimskie ma umożliwić bezproblemowy dojazd klientów z dzielnic południowo-wschodnich Warszawy.

Otwarcie nowego salonu Euroservice przy Al. Jerozolimskich jest naszą kluczową inwestycją w tym roku. Ten obiekt ma nie tylko zastąpić poprzednia lokalizację salonu Euroservice (dawniej Skancar) przy ul Łopuszańskiej, ale również umożliwić nam dotarcie do nowych klientów – powiedział Piotr Sędek, Dyrektor Handlowy Euroservice Sp. z o.o.

Rozbudowa sieci dealerskiej Volvo o nowe obiekty, to efekt naszej długoterminowej. strategii Na ten rok jednym z jej elementów jest utrzymanie pierwszego miejsca w segmencie Premium. Ta inwestycja ma pomóc nam zrealizować ten cel – podkreślił Arkadiusz Nowiński, Prezes Volvo Auto Polska.

Nowy salon Euroservice Al. Jerozolimskie zastąpi obiekt Euroservice (dawniej Skancar) mieszczący się przy ul. Łopuszańskiej 12a.źródło: Volvo

Cennik Volvo Więcej informacji o marce Volvo
Dodaj do: Dodaj na facebook.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do kciuk.pl Dodaj na sledzik.pl Dodaj na blip.pl Dodaj na flaker.pl

Rekomendowani dealerzy w Twoim Regionie

Katalog firm motoryzacyjnych
Awans Małysza
Wynik z trzeciego etapu to jak na razie najlepszy rezultat Małysza w tej rundzie Pucharu Świata w rajdach cross country.  
Peugeot 307 (2001–2008)
Peugeot 307 to samochód o bardzo ciekawej stylistyce. Jednak jak wiadomo ładna sylwetka to nie jedyny aspekt, który należy brać pod uwagę przy zakupie samochodu używanego.
BMW 2 Activ Tourer 218d Luxury Line - Małe zaskoczenie
Z czym kojarzy Wam się BMW? Pewnie z tylnonapędowymi sportowymi autami lub z czteronapędowymi SUV-ami. Czy tymczasem ktoś pomyślałby kiedyś, że bawarski koncern wypuści na rynek przednionapędowego minivana?
Hyundai Tucson na 5
Nowy Hyundai Tucson otrzymał maksymalną notę 5 gwiazdek w testach EuroNCAP.  
Popularne - Volvo
Prestiż w wersji kombi - Volvo V70 D5 Summum - Testy
Myśląc o tym samochodzie nie sposób jest nie pomyśleć o komforcie jaki oferuje. Ale czy to wszystko co ma w swojej ofercie? Otóż nie! W parze z tym idzie niebanalna i piękna sylwetka.
Volvo i Powershift - bezpieczeństwo i komfort - Technika
Słynące z produkcji bezpiecznych aut Volvo uczyniło tym razem coś dla poprawy komfortu jazdy - zbudowało automatyczną, sekwencyjną 6-biegową skrzynię przekładniową.
Oryginał - test Volvo C30 - Testy
Przez dziesiątki lat szwedzki koncern zdążył wyrobić sobie markę, dlatego obecnie każdy model Volvo zaliczany jest do klasy premium. Opisywane auto zaszeregować można do grupy ,,premium kompakt”.

Newsletter
Audi RS7 bez kierowcy
 
O nas | Napisz do nas | Redakcja | Reklama | Partnerzy | Mapa serwisu | RSS auto-news.pl
Z szuflady Wiesława Mrówczyńskiego
Mój pierwszy
Auta nowe
Auta używane
Testy aut
Porady
Auto filmy
HomeTrendy
Magazyn MotoTrendy
Copyright © 2015 auto-news.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Versso