Portal motoryzacyjny auto-news.pl

Największy salon Volvo w Polsce

ns 2012-04-06 13:47:41 | Kategoria: Nowości motoryzacyjne
Największy salon Volvo w Polsce - Nowości motoryzacyjne

Nowy salon wyróżnia się nowoczesnością na tle okolicznych obiektów. Euroservice Al. Jerozolimskie jest nie tylko największym salonem Volvo, ale również najwyższym – w sumie wszystkie jego części obejmują 3 kondygnacje. Na jednym z pięter została zaprezentowana cała gama modelowa Volvo – 11 samochodów, które są dobrze widoczne z zewnątrz salonu. Na pozostałych poziomach znajduje się strefa relaksu, obsługa serwisowa oraz część biurowa. Do dyspozycji gości zostało także przygotowanych 100 miejsc parkingowych przed salonem.

Oprócz działu sprzedaży, w salonie będzie się znajdował jeden z największych serwisów Volvo z dwudziestoma stanowiskami obsługi. Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga mają zagwarantować wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nowy obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Warszawy, co dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność, zaś zmodernizowany węzeł Łopuszańska-Jerozolimskie ma umożliwić bezproblemowy dojazd klientów z dzielnic południowo-wschodnich Warszawy.

Otwarcie nowego salonu Euroservice przy Al. Jerozolimskich jest naszą kluczową inwestycją w tym roku. Ten obiekt ma nie tylko zastąpić poprzednia lokalizację salonu Euroservice (dawniej Skancar) przy ul Łopuszańskiej, ale również umożliwić nam dotarcie do nowych klientów – powiedział Piotr Sędek, Dyrektor Handlowy Euroservice Sp. z o.o.

Rozbudowa sieci dealerskiej Volvo o nowe obiekty, to efekt naszej długoterminowej. strategii Na ten rok jednym z jej elementów jest utrzymanie pierwszego miejsca w segmencie Premium. Ta inwestycja ma pomóc nam zrealizować ten cel – podkreślił Arkadiusz Nowiński, Prezes Volvo Auto Polska.

Nowy salon Euroservice Al. Jerozolimskie zastąpi obiekt Euroservice (dawniej Skancar) mieszczący się przy ul. Łopuszańskiej 12a.źródło: Volvo

Cennik Volvo Więcej informacji o marce Volvo
Dodaj do: Dodaj na facebook.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do kciuk.pl Dodaj na sledzik.pl Dodaj na blip.pl Dodaj na flaker.pl

Rekomendowani dealerzy w Twoim Regionie

Katalog firm motoryzacyjnych
Mistrzowski zespół z Wolfsburga
Potrójnym zwycięstwem w Rajdzie Australii VW zagwarantował sobie tytuł rajdowego mistrza świata FIA (WRC) w kategorii producentów.
Peugeot 307 (2001–2008)
Peugeot 307 to samochód o bardzo ciekawej stylistyce. Jednak jak wiadomo ładna sylwetka to nie jedyny aspekt, który należy brać pod uwagę przy zakupie samochodu używanego.
Mini Cooper 1.5 - Maluch z seksapilem
To już trzecia generacja współczesnego Mini. Jest większe i nowocześniejsze, ale czy  zachowało swój niepowtarzalny charakter?
Lancer zdobył biegun
Paweł Oświęcimski postanowił nieszablonowo spędzić wakacje.
Popularne - Volvo
Prestiż w wersji kombi - Volvo V70 D5 Summum - Testy
Myśląc o tym samochodzie nie sposób jest nie pomyśleć o komforcie jaki oferuje. Ale czy to wszystko co ma w swojej ofercie? Otóż nie! W parze z tym idzie niebanalna i piękna sylwetka.
Volvo i Powershift - bezpieczeństwo i komfort - Technika
Słynące z produkcji bezpiecznych aut Volvo uczyniło tym razem coś dla poprawy komfortu jazdy - zbudowało automatyczną, sekwencyjną 6-biegową skrzynię przekładniową.
Oryginał - test Volvo C30 - Testy
Przez dziesiątki lat szwedzki koncern zdążył wyrobić sobie markę, dlatego obecnie każdy model Volvo zaliczany jest do klasy premium. Opisywane auto zaszeregować można do grupy ,,premium kompakt”.

Newsletter
5 x BMW M235i
 
O nas | Napisz do nas | Redakcja | Reklama | Partnerzy | Mapa serwisu | RSS auto-news.pl
Z szuflady Wiesława Mrówczyńskiego
Mój pierwszy
Auta nowe
Auta używane
Testy aut
Porady
Auto filmy
HomeTrendy
Magazyn MotoTrendy
Copyright © 2014 auto-news.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Versso